Tylko 4 kroki dzielą cię od Twoich klientów

Krok 1: REJESTRACJA/AKTYWACJA

Zarejestruj się w Serwisie, kliknij link aktywujący, który otrzymasz na swój e-mail, wybierz odpowiedni pakiet (z Pakietu Podstawowego możesz korzystać ZA DARMO) i…

Krok 2: WPROWADZENIE OFERTY

Wypełnij prosty formularz i wprowadź swoją ofertę do systemu. Dodaj zdjęcia, opisy, parametry oferty. Możesz dowolnie skonstruować dopasowany do Twoich potrzeb system rabatowania lub dodać dodatkowo płatne opcje (dostawiane łóżko, szampan w pokoju, obowiązkowe sprzątanie)…

Krok 3: WYGENERUJ BOX OFERTOWY

Widget z ofertą, którą wprowadziłeś może mieć różne postaci: przycisku, zdjęcia z opisem lub wyszukiwarki terminów. Wybierz postać najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb. Kliknij, wygeneruj box ofertowy (widget) do umieszczenia na swojej stronie internetowej.

Krok 4: KOPIUJ I WKLEJ

Widget z ofertą wygeneruje się w postaci krótkiego kodu, który powinieneś skopiować i wkleić na swojej stronie internetowej. Od tej pory klienci mogą – klikając w widget z Twoją ofertą – otwierać okno rezerwacji, wybierać dogodne terminy, sprawdzać dostępność tej oferty, rezerwować i wpłacać zaliczki. Po zarejestrowaniu wpłaty przez system – Ty dostaniesz informację o opłaceniu rezerwacji, a Klient potwierdzenie w postaci vouchera.

Sprawdź system rezerwacji w działaniu

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością naszego systemu podczas dokonywania rezerwacji na naszej demonstracyjnej stronie.

Na stronie tej znajdują się takie elementy jak wyszukiwarka dostępnych obiektów, widget przedstawiający aktualną listę ofert specjalnych dostępnych do rezerwacji online oraz kalendarze przedstawiające dostępność obiektów.
Zachęcamy do przejścia całego procesu rezerwacji wraz z wykonaniem wirtualnej płatności za rezerwację.

Przygotowaliśmy pokazowe strony dla firmy czarterowej oraz hotelu. Jednak nasz system rezerwacji z powodzeniem sprawdzi się także podczas rezerwacji innych obiektów.

Strona demonstracyjna ma na celu pokazanie w jaki sposób można prezentować ofertę pochodzącą wprost z systemu rezerwacji ResGo, na własnej stronie www.
Wszystkie elementy umieszczone na tej stronie można dowolnie dostosowywać do wyglądu własnej strony, dzięki czemu będą prezentować się dokładnie tak jak zechcesz.

Film prezentujący krok po kroku utworzenie konta i pełną konfigurację oferty

Możliwość komentowania jest wyłączona.