Powiadomienia SMS o dokonaniu rezerwacji online

Napisany przez ResGo - Poradnik - Brak komentarzy

System rezerwacji ResGo umożliwia wysyłanie bezpłatnych powiadomień SMS na telefon komórkowy za każdym razem gdy klient zarezerwuje pokój w Waszym hotelu, jacht lub inny oferowany przez Was obiekt do rezerwacji online.

SMSy są bezpłatnie oferowane w każdym z naszych pakietów (bez limitów ilościowych).
Tak więc korzystając z naszego bezpłatnego pakietu Podstawowego, również zostaniesz powiadomiony o rezerwacji poprzez notyfikację SMS.

Aktywacja powiadomień SMS o dokonaniu rezerwacji

W celu aktywowania notyfikacji SMS należy zalogować się do panelu administracyjnego ResGo, a następnie wejść w Ustawienia > Twoje konto > Profil użytkownika.

Powiadomienia SMS o rezerwacji

Jeżeli w profilu użytkownika nie ma jeszcze zdefiniowanego żadnego numeru telefonu to kliknij Edytuj szczegóły i wprowadź ostatnie 9 cyfr swojego telefonu.

Teraz jesteś już gotowy aby aktywować powiadomienia na telefon, wystarczy kliknąć Włącz powiadomienia SMS, a system wyśle na Twój telefon kod weryfikacyjny (może to potrwać kilka sekund), który należy wprowadzić na stronie www.

Po udanej weryfikacji na swój telefon będziesz otrzymywać informacje o rezerwacjach dokonany przez klientów na Twojej stronie www lub na portalach współpracujących z ResGo. Dla firm czarterowych jest to np. serwis oferujący jachty motorowe i czarter jachtów żaglowych zegluj.pl.


Warto przeczytać także:

Możliwość komentowania jest wyłączona.